SS10P4-M3/86A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SS10P4-M3/86A
JLCPCB Part #
C968538
Package
TO-277A-3
Description
-55℃~+150℃ 100uA@40V 10A 40V 480mV@10A Independent TO-277A-3 Schottky Diodes ROHS