SR3R0300JE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SR3R0300JE66
JLCPCB Part #
C3203564
Package
Plugin,D1.6xL15.2mm
Description
30mΩ 3W ±300ppm/℃ ±5% 插件,D1.6xL15.2mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS