SQM120N10-09_GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SQM120N10-09_GE3
JLCPCB Part #
C3291088
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 120A 125W 180nC@10V 3.5V 350pF 795pF 8.645nF 9.5mΩ@10V N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS