SQM120N06-06
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SQM120N06-06
JLCPCB Part #
C3034273
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+175℃ 120A 145nC@10V 3.5V 420pF 6.495nF 60V 6mΩ@10V 76W 885pF N-Channel TO-263-2 MOSFETs ROHS