SQJA80EP-T1_GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SQJA80EP-T1_GE3
JLCPCB Part #
C2802567
Package
SO-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.4nF 2.8nF 2V 40nC@10V 5.8mΩ@10V 60A 68W 73pF 80V N-Channel SO-8 MOSFETs ROHS