SQJ200EP-T1_GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SQJ200EP-T1_GE3
JLCPCB Part #
C727612
Package
PowerPAK-SO-8L
Description
-55℃~+175℃ 1.5V 16W 2 N-Channel 20V 340pF 975pF PowerPAK-SO-8L MOSFETs ROHS