SQD25N15-52_GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SQD25N15-52_GE3
JLCPCB Part #
C5453933
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 107W 125pF@25V 150V 2.2nF@25V 215pF 25A 4V 51nC@10V 52mΩ@10V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS