SQD10N30-330H_4GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SQD10N30-330H_4GE3
JLCPCB Part #
C6495649
Package
TO-252AA
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 107W 10A 2.19nF@25V 3.4V 300V 330mΩ@10V 47nC@10V 55pF@25V TO-252AA MOSFETs ROHS