SMP11A-M3/85A
MFR.Part #
SMP11A-M3/85A
JLCPCB Part #
C1978205
Description
-55℃~+150℃ 11V 13.5V 18.2V 1uA 22A@10/1000us 400W@10/1000us TVS Unidirectional DO-220AA(SMP) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS