SMM02040C2153FB300
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMM02040C2153FB300
JLCPCB Part #
C4029693
Package
MiniMELF
Description
-55℃~+125℃ 215kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MiniMELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS