SMF8V5A-M3-08
MFR.Part #
SMF8V5A-M3-08
JLCPCB Part #
C5924022
Description
-65℃~+175℃ 100nA 13.9A@10/1000us 14.4V 1kW@8/20us 674pF 8.5V 9.44V TVS DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS