SMF22A-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF22A-E3-08
JLCPCB Part #
C3707819
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 200W 22V 24.4V 271pF 35.5V 5.6A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS