SMF16A-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF16A-E3-08
JLCPCB Part #
C1973520
Package
SMF(DO-219AB)
Description
1 100nA 16V 19.7V 200W 26V 343pF 7.7A@10/1000us ESD IEC 61000-4-2 SMF(DO-219AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS