SMF15A-HE3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF15A-HE3-08
JLCPCB Part #
C1978622
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 15V 18.5V 200W@10/1000us 24.4V 367pF 8.2A@8/20us ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS