SMF10A-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF10A-E3-08
JLCPCB Part #
C1972947
Package
SMF(DO-219AB)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 10V 11.8A@10/1000us 12.3V 17V 1kW@8/20us 562pF ESD IEC 61000-4-2 SMF(DO-219AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS