SMCJ85A-E3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ85A-E3/57T
JLCPCB Part #
C515605
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10.9A 137V 1uA 85V 94.4V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS