SMCJ78CA-E3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ78CA-E3/57T
JLCPCB Part #
C1975379
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 11.9A 126V 1uA 78V 86.7V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS