SMCJ54A-E3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ54A-E3/57T
JLCPCB Part #
C968581
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 17.2A 1uA 54V 60V 87.1V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS