SMCJ48CA-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ48CA-M3/57T
JLCPCB Part #
C1982829
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 19.4A@10/1000us 1uA 48V 58.9V 72.7V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS