SMCJ43CA-E3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ43CA-E3/57T
JLCPCB Part #
C1973288
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 21.6A@10/1000us 43V 52.8V 64.5V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS