SMCJ22A-M3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ22A-M3/9AT
JLCPCB Part #
C3714100
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 22V 24.4V 35.5V 42.3A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS