SMCJ17A-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ17A-M3/57T
JLCPCB Part #
C1666902
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 17V 1uA 20.9V 26V 54.3A@10/1000us TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS