SMCJ10A-M3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ10A-M3/9AT
JLCPCB Part #
C1981681
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 10V 11.1V 17V 88.2A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS