SMCJ10A-E3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ10A-E3/57T
JLCPCB Part #
C1976165
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 10V 11.1V 17V 5uA 88.2A TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS