SMCG90AHE3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG90AHE3/57T
JLCPCB Part #
C1982180
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 10.3A 100V 146V 1uA 90V TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS