SMCG78AHE3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG78AHE3/9AT
JLCPCB Part #
C3706141
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11.9A 126V 1uA 78V 86.7V TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS