SMCG45A-E3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG45A-E3/57T
JLCPCB Part #
C1982617
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 20.6A@10/1000us 45V 55.3V 72.7V TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS