SMCG170AHE3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG170AHE3/9AT
JLCPCB Part #
C1984399
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 170V 1uA 209V 275V 5.5A@10/1000us TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS