SMCG14AHE3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG14AHE3/57T
JLCPCB Part #
C3705142
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 14V 15.6V 1uA 23.2V 64.7A TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS