SMC5K75A-M3/H
MFR.Part #
SMC5K75A-M3/H
JLCPCB Part #
C1975828
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 121V 1uA 41.3A@10/1000us 5kW@10/1000us 75V 92.1V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS