SMC5K51A-M3/I
MFR.Part #
SMC5K51A-M3/I
JLCPCB Part #
C1975526
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 51V 5kW@10/1000us 60.7A@10/1000us 62.7V 82.4V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS