SMC5K33A-M3/I
MFR.Part #
SMC5K33A-M3/I
JLCPCB Part #
C1976752
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 33V 40.6V 53.3V 5kW@10/1000us 93.8A@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS