SMC5K28A-M3/H
MFR.Part #
SMC5K28A-M3/H
JLCPCB Part #
C3702910
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 110A 1uA 28V 31.1V 45.4V 5kW TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS