SMC3K36CA-M3/57
MFR.Part #
SMC3K36CA-M3/57
JLCPCB Part #
C1974435
Package
SMC(DO-214AB)
Description
2uA 36V 3kW@10/1000us 44.2V 51.6A@10/1000us 58.1V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS