SMC3K30CAHM3/57
MFR.Part #
SMC3K30CAHM3/57
JLCPCB Part #
C1976477
Description
2uA 30V 36.8V 3kW@10/1000us 48.4V 62A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS