SMBJ7.5D-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ7.5D-M3/H
JLCPCB Part #
C1975248
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
12.7V 47.2A@10/1000us 600W@10/1000us 7.5V 75uA 9.08V TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS