SMBJ70D-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ70D-M3/H
JLCPCB Part #
C1973812
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
111V 5.06A、5.4A 500nA 600W@10/1000us 70V 84.8V TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS