SMBJ70CD-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ70CD-M3/H
JLCPCB Part #
C1973979
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 111V 5.4A@10/1000us 500nA 600W@10/1000us 70V 77.5V Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS