SMBJ43CA-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ43CA-E3/52
JLCPCB Part #
C435939
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 43V 47.8V 600W 69.4V 8.6A Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS