SMBJ40CA-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ40CA-E3/52
JLCPCB Part #
C435938
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 40V 44.4V 600W 64.5V 9.3A Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS