SMBJ3V3-M3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ3V3-M3/52
JLCPCB Part #
C3707543
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-65℃~+175℃ 1 10.3V 200A@8/20us 200uA 3.3V 4.1V 5.2nF 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS