SMBJ30D-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ30D-M3/H
JLCPCB Part #
C1973570
Package
SMB(DO-214AA)
Description
12.6A@10/1000us 30V 36.3V 47.7V 500nA 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS