SMBJ24D-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ24D-M3/H
JLCPCB Part #
C1973153
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1 15.6A@10/1000us 24V 29.1V 38.4V 500nA 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS