SMBJ24CA-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ24CA-E3/52
JLCPCB Part #
C425875
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 15.4A 24V 26.7V 38.9V 500nA 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS