SMBJ24A-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ24A-E3/52
JLCPCB Part #
C435936
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 15.4A 1uA 24V 26.7V 38.9V 600W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS