SMBJ170A-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ170A-E3/52
JLCPCB Part #
C962608
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 170V 189V 1uA 2.2A 275V 600W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS