SMBJ12CA-E3/5B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ12CA-E3/5B
JLCPCB Part #
C511461
Package
DO-214AA
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 30.2A 5uA 600W Bidirectional TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS