SMBJ120CA-E3/5B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ120CA-E3/5B
JLCPCB Part #
C1979867
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
120V 133V 193V 1uA 3.1A 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS