SMBJ120CA-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ120CA-E3/52
JLCPCB Part #
C1974763
Package
SMB(DO-214AA)
Description
120V 133V 193V 1uA 3.1A 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS