SMBJ10D-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ10D-M3/H
JLCPCB Part #
C1973608
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
10V 12.1V 16.7V 2uA 35.9A@10/1000us 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS